Svatební dny

Stejně jako dalších pět tisíc návštěvníků chystající se udělat životní krok, tak ani Vy si nenechte ujít příležitost zavítat do Clarion Congress Hotel Prague do světa svatebních příprav na veletrh SVATEBNÍ DNY.

Svatební dny 2016 – to je široká nabídka firem a služeb ze svatebního oboru – svatební šaty a doplňky, pánská móda, květiny a dekorace, místa pro svatební hostinu i svatební obřady, snubní prsteny, šperky, fotografové a video, svatební oznámení, svatební hudba, vizážistky, kadeřnice, svatební dorty, cukroví a další lahůdky, vína, káva a další nápoje – prostě vše pro přípravu svatby.

Na ploše přes 3000m2 se představí více než 100 vystavovatelů. Veletrh se pro veřejnost otevře v pátek 15. 1. 2016 v 15.00 hodin a bude trvat až do soboty 16. 1. 2016 a prvních 200 návštěvníků každý den obdrží u vstupu malý dárek. Ani ostatní návštěvníci neodejdou s prázdnou – každý, kdo plánuje svatbu, obdrží tištěný svatební katalog SVATEBNI.CZ se spoustou zajímavých článků a důležitých kontaktů.

Většina vystavovatelů pro návštěvníky chystá veletržní slevy, akce a ochutnávky. Budoucí nevěsty se mohou nechat nalíčit, učesat. Inspiraci na téma svatební šaty jistě načerpáte při módních přehlídkách. A nudit se nebudou ani pánové – chystáme módní přehlídku pánských obleků, barmanskou show nebo mohou obdivovat vystavené vozy.

Více informací se najdete na www.svatebnidny.cz

Moje svatba