Při vyhledávání postupujte po jednotlivých krocích, jak jsou uvedeny na úvodní stránce webu.

1. Vyberte kategorie firem a produktů, které chcete vyhledat:

Ze seznamu kategorií vyberte kliknutím ty kategorie, které Vás zajímají (druhým kliknutím je můžete opět "nevybrat"). Vybrat můžete libovolné množství kategorií, čím více jich ale vyberete, tím déle může trvat zpracování Vašeho vyhledávání.

2. Vyberte oblast, ve které chcete vyhledat firmy a produkty:

Kliknutím do mapy vyberte kraje, ve kterých hledáte služby a produkty dle kategorií, které jste vybrali v kroku 1. Opět můžete zaškrtnout libovolné množství krajů. Pokud žádný kraj nevyberete, budou se služby a produkty vyhledávat na území celé ČR. Druhým způsobem, jak vybrat lokalitu, je možnost vyhledávat podle vzdálenosti (přepíná se pomocí tlačítka vpravo nad mapou) - zadáte adresu místa, v jehož okolí chcete vyhledávat a kliknete na "Umístit do mapy", poté už jen vyberete, v jak velkém okruhu se mají služby vyhledávat.

3. Nastavte parametry vyhledávání:

Pokud chcete upřesnit parametry vyhledávání, můžete tak učinit ve 3. kroku. Parametry pro každou kategorii se nastavují zvlášť, mezi kategoriemi můžete přecháhzet kliknutím na název kategorie v levém sloupci. Parametry se také nastavují zlášť pro služby a produkty v dané kategorii. Pokud zadáte příliš specifickou kombinaci parametrů, může se stát, že vyhledávání nenajde žádnou službu (nebo produkt), která by parametry splňovala. Pokud parametry nastavovat nechcete, můžete rovnou kliknout na tlačítko "Vyhledat".

4. Vyhledat

Klikněte na tlačítko "Vyhledat" a počkejte, až se výsledky vyhledávání načtou a zobrazí. V horní části stránky s výsledky vyhledávání najdete mapu služeb, které vyhovují Vašim kritériím. Malý "špendlík" na mapě znázorňuje službu, která ve Vámi požadované lokalitě nesídlí, ale poskytuje tam své služby, velký špendlík znázorňuje služby, které v požadované lokalitě přímo sídlí. Po kliknutí na špendlík se zobrazí stručný náhled služby s možností prokliknout se do detailu služby. Pod mapou najdete výpis všech výsldků dle zadaných kategorií. Produkty, které vyhovují kritériím jsou vždy uvedeny u služby, která produkty poskytuje - najdete je pod tlačítkem "Zobrazit XY produktů, které vyhovují Vašim kritériím" (kde XY je počet vyhovujících produktů).

Moje svatba